Katalog & Dergi Tasarımı

Katalog Tasarımı

Katalog tasarımı bir firmanın ürünleri veya hizmetleri için yapılabileceği gibi bir sanatçının eserleri, bir kütüphanenin kitapları veya bir şehrin önemli tarihi yapıları için de hazırlanabilir. Kataloglar içerdiği konuya, amaçlanan hizmete ve kullanılacağı yere göre çeşitlilik gösterir. Kimi katalog tasarımları kitap şeklinde hazırlanırken, kimi tasarımlar kartela şeklinde veya fişler şeklinde yapılabilir.

Bütün bu çalışmayı gerçekleştirmek ise uzman bir ekip gerektirir. Kulüp Ajans ekibi, hem yaratıcı çözümler üretmek hem de kapsamlı uygulamalar gerçekleştirmek için deneyim ve becerilerine güvenmektedir.

Dergi Tasarımı

Hedef kitleleri, konseptleri, içerikleri farklılaşmakla birlikte kurumsal dergiler; bilgilendirici, bütünleyici ve paylaşımcı bir plâtform yaratır, okurla kurum arasında iletişim köprüsü kurar. Okurda o kuruma ya da markaya yönelik ciddiyet duygusunu güçlendirir. Fsm Reklam’ın uzmanlaştığı alanlardan biri de kurumsal yayıncılıktır. Bu anlamda her sektörde bilgisi, tecrübesi, donanımları, akademik altyapısıyla dergi tasarımından baskısına kadar sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır.

Kamu kuruluşları, İmalatçılar, Eğitim ve Öğretim Kurumları, Hastaneler, İnşaat, Hırdavat ve çeşitli sektörler Amacınız kurumunuzla, okuyucularınız arasında iletişim köprüsü kurmak olmalıdır.

AlbanianEnglishTurkish