• Açık Hava Reklamcılığı, daha geniş bir kitleye hitap ettiği ve uzun vadede geri dönüşümü olan en çok tercih edilen ve güvenilir tanıtım faaliyetlerimizdendir. Açık Hava Reklamları Üretimi alanında, müşteri portföyümüzün gelişimi doğrultusunda, Fsm Reklam, bilboard, raket, CLP reklam, yaratıcı çözümler sunmakta ve firmalara özel tasarımlarımız özenle tasarlanıp uygulanmaktadır.
  • Sektörünüzde büyümenizi sağlayan en ucuz çözümdür, Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi arayanları bulmanızı sağlar, Çevrecidir, İletişim maliyetlerinizi azaltır.
  • İş hayatının vazgeçilmezlerinden matbaa; firmanız hangi sektörde olursa olsun mutlaka matbaa hizmetlerine ihtiyaç duyacaksınız. Burada önemli olan size sunulan bu hizmetin kalitesidir.
  • Promosyon Ürünleri
    Aradığınız tüm promosyon ürünlerininde yanınızdayız... Baskılı promosyon hediyelik kalem, promosyon çanta, şapka, saat, anahtarlık, usb bellekler Fsm Reklam da...
  • Fsm Reklam bütün fotoğraf çekimi ve fotoğraf işlenmesi konularında, son teknolojiyle, işe duyulan saygı ve sevgiyi, araştırmacılığı ve tecrübesini birleştirip sizlerle buluşturmaktadır. Çekilen fotoğraflar, amaca hizmet eder, beklentileri karşılar çünkü çekimlerde iki taraflı memnuniyet esas alınır.
  • Grafik tasarım, popüler bir sanat ve pratik bir sanattır; uygulamalı bir sanat ve eski zamanlara ait bir sanattır. Basitçe söyleyecek olursak, “fikirleri görselleştirme sanatıdır“

Neler Yaparız ?


Görselliğin ön plana çıktığı günümüzde fotoğraf sanatının da önemi git gide artmaktadır.

Günümüzde gazete, televizyon, radyo, internet reklamları dışında AÇIK HAVA REKLAMcılığının yeri tartışılmaz bir hal almış olup

İş hayatının vazgeçilmezlerinden matbaa; firmanız hangi sektörde olursa olsun mutlaka matbaa hizmetlerine ihtiyaç duyacaksınız.


Tüketim ürünleri, hizmet sektöründeki çeşitlilik ve bu artıştan doğan rekabet, tanıtım sektörüne olan gereksinimi arttırmış, tv, radyo, gazete reklamları yanı sıra, Açık Hava Reklamcılığını da, saklamış olduğu avantajlardan ötürü daha da önemli kılmıştır.

Ürünün kalitesini etiketi gösterir. Etiket/Ambalaj tasarımı ne kadar iyiyse, ürün o derece kaliteli algılanır.

Reklam ve ilanlar; amacına ulaşabilmek için sayfalar dolusu yazı, renqarenk resimler arasından okuyucunun ilgisini çekebilmeli


Katalog tasarımı bir firmanın ürünleri veya hizmetleri için yapılabileceği gibi bir sanatçının eserleri, bir kütüphanenin kitapları veya bir şehrin önemli tarihi yapıları için de hazırlanabilir.

Tanıtım araçlarının en somut, en canlı ve en özel materyalleri el ilanları ve broşürlerdir.

Logo, amblem, antetli kâğıt, kartvizit, zarf, dosya, tebrik kartları. şirket içi iletişim dökümanları ...


Logo tasarımı fark yaratmak için önemlidir. Özellikle firma ve ürünün logo tasarımları bulundukları sektörde öne çıkması için tasarlanır.

Grafik Tasarım çalışmaları her türlü basılı medyada kullanabileceğiniz görsel tasarımlardır.

Firmanızın imajını temsil edecek olan web siteniz için alacağınız hizmetin...